L&G õrn ja õnnelik päev Padise mõisas

Imearmas Liisa ja tema abikaasa Giulio. Neiu Eestist ja noormees Itaaliast – kohtusid, et armuda ja oma elud liita Londonis.

Osaline korraldus ja dekoratsioonid: Egerta Mändmets
Fotod: Marit Kuusk

liisagiulio_002

liisagiulio_005

liisagiulio_017

liisagiulio_075

liisagiulio_083

liisagiulio_087

liisagiulio_096

liisagiulio_112

liisagiulio_132

liisagiulio_153

liisagiulio_166

liisagiulio_187

liisagiulio_198

liisagiulio_207

liisagiulio_212

liisagiulio_233

liisagiulio_319

liisagiulio_546

liisagiulio_336

liisagiulio_339

liisagiulio_367

liisagiulio_377

liisagiulio_386

liisagiulio_391

liisagiulio_421

liisagiulio_423

liisagiulio_427

liisagiulio_454

liisagiulio_460

liisagiulio_488

Liisa & Giulio:
Egerta oli meie pulmade hea haldjas, kes sattus meie teele just siis, kui ma lõputute pulmaajakirjade sirvimise järel ennast täiesti oskamatuna tundsin. Juba meie esimese kohtumise lõpuks oli selge, et saame teda sajaprotsendiliselt usaldada ja oma elu kõige tähtsama päeva tema hoolde anda.
Egerta tabas kohe ära meie olemuse ja tuli lagedale just selliste ideedega, mis kohe algusest peale nii-nii õiged tundusid. Ta oli alati kannatlik ja suutis ka vahel närvitsema kippuva pruudi koheselt maha rahustada. Ühel hetkel sain aru, et kui kõik läbi arutada ja siis talle vabad käed anda, siis Egerta lihtsalt lendab! Ja tema korraldus kinkis meile tõepoolest päris unistuste pulma, milles ei olnud ühtki pisiasja, mida me tagantjärele muuta tahaksime.
Tänu Egertale leidsime endale maailma parima pulmabändi ja DJ – Funkifize oli super leid, keda meie külalised siiani kiidavad! Ta viis meid kokku fantastiliste “ilutegijatega”, kujundas meile vist Eesti kõige kaunimad pulmakutsed ja muutis meie peopaiga tõeliseks muinasjutuks. Kui ma pulmapäeva hommikul oma pruudikimbu olin kätte saanud, teadsin kõhklemata, et sellest päevast tuleb midagi väga erilist. Seda teadmist kinnitab kogu see lõputu tagasiside meie peredelt ja väga rahvusvaheliselt sõpruskonnalt, kes kordavad seniajani üksmeelselt, et see oli imeline pulm, mille iga detail oli viimseni läbi mõeldud ja mis oli algusest lõpuni täiuslik ja võrratu.
Egerta, ei eesti ega inglise keeles ei ole vist sõna, mis sinu armsat, siirast ja nii tegusat olemust täpselt iseloomustaks. Me oleme südamest tänulikud, et sa meie jaoks olemas olid ja meie pulmad unustamatuks muutsid. Ja me soovitame sind kõigile, kes oma pulmahaldjat otsivad, sest sina oled selles osas just kõige õigem ja kõige parem, ja sinust mahajäänud haldjatolm hõljub meie kohal senini.
Suur, suur aitäh!
(pulmad Risti kirikus / Padise mõisas, 13.08.2016)