K&R – fun-fun-fun pulmapäev Kõue mõisas

Kristina ja Rossi fun-fun-fun pulmapäev minu lemmik-lemmik-lemmik mõisas!
Kindlasti üks lõbusamaid pruutpaare minu 2018 a suvel!
Kristina on pärit Eestist, Ida-Virumaalt – veetlev ja naiselik, leebe aga samas särtsaka karakteriga naine ning Ross, kes on šotlane! Puhtavereline :) kui nii tohin öelda.
Vaadake vaid neid seelikuid! :)
Ross on lisaks veel ka suurepärane laulja!
Ning traditsiooniliste Eesti pulmamängudega sai ka suurepäraselt hakkama, vaatmata sellele, et ta puupaku raiumises oma varba peaaegu pooleks lõi – küll aga oli ta selle üle äärmiselt uhke :)

Nii lihtne ja kerge oli kogu selle pulma korraldamine! Erisoove oli põhimõtteliselt vaid üks – “see peab olema päev mis on lõbus ja äge, mida saame oma perekonna ja sõpradega nautida ning see jääks veel kauaks kauaks meelde” – ütles Kristina.
Soovid täituvad!
Kindlasti oli rõhk ka kvaliteetsel toidul, hästi valitud jookidel ja heal muusikal – mida pakkus andekas muusik ja äärmiselt särav isiksus –  Ikevald Rannap!
See oli tõesti meeleolukas pulmapidu, kus kingatallad tantsiti siledaks ja nalja ning naeru jagus varajaste hommikutundideni.

Mul oli siiras rõõm armsad Kristina ja Ross!

Selle toreda päeva saan tuua teieni tänu ühele minu lemmik fotograafile!
Aitäh Marit Kuusk!

Lisan siia ka meie toredad viimased read Kristinaga:

Kristina: Dear Egerta, we want to thank you for our amazing day. We absolutely loved it and we still cannot get over how successful it was. All our guests loved it too! Soo massive thank you to you for creating a perfect day for us.
Egerta: Thank you –  for this amazing journey. And trusting me – as I was able to be part of your special day.  You and your guests were just a bliss, so relaxed and happy 😊 I was walking around thinking that have I ever seen so chill couple and wedding guests ever…