K&A virsikukarva pulmapäev Viinistul

Kairit ja Andres olid mulle juba enne oma pulmade planeerimist tuttavad – seda enam olin ma väga meelitatud kui nad tulid minu juurde sooviga, et aitaksin seda imelist päeva korraldada.
Kohavalik ei olnud keeruline – see kant oli ka neile igati südamelähedane ja armas. Kes Viinistul käinud ei ole, siis soovitan teekond sinna kindlasti ette võtta – suvel on seal eriliselt maagline.
Tahan Teid veelkord tänada, et mind usaldasite ja muidugi erilised tänusõnad niivõrd inspireeriva ja jõudu andva tagasiside eest.
Rõõm Teie üle peegeldub ilmselt ka allpool olevates fotodes :)
Aitäh sulle kulla Jaanika! (vaata Jaanika Salumäe portfooliot SIIT)

KAIRIT& ANDRES:
Suurimad tänud Egertale meie elu tähtsaima päeva kordamineku eest!
Pulma planeerides ei olnud meil tegelikult aimugi, mis see korraldus tegelikult tähendab.Egertat tundsime juba varem. Ta oli varasemalt meile pilte teinud ning tema hea silm ja maitse oli peamine põhjus, miks soovisime teda ka meie erilisele päevale appi. Lõpptulemus oli see, et nii meie kui ka külalised said seda päeva ja pidu täielikult nautida.
Teistele noorpaaridele, kes veel kaaluvad, kas kasutada pulmakorraldaja teenuseid  või mitte, siis ärge selle pealt kokku hoidke.
Mida lähemale pulmapäev jõuab, seda emotsionaalsemaks ja närvilisemaks sa muutud. See ongi hetk, kui tahaks enda kõrvale professionaalset inimest, kellele saad toetuda ja keda usaldada. Rõõm oli selles, et Egerta suutis ära tabada meie värvid ja stiili, mis just meie isikutega kokku sobis. Jätsime dekoreerimisel Egertale suhteliselt vabad käed ja see tulemus tõi ka meile pisara silma.
Tänu Egertale leidsime endale super toreda fotograafi, pulmaisa ja tordimeistri.
Mitmed asjad valisime küll ise välja, kuid Egerta oli meile suureks abiks, et kogu see päev harmooniliselt kokku siduda.
Ja mis kõige olulisem, Egerta andis meile selle hingerahu, et kõik asjad saavad õigeks ajaks kokku lepitud ja tehtud.

Veelkord suured tänud Sulle armas Egerta, meenutame oma päeva ainult suure südamesoojusega ja Sinul on selles suur osa !