I&K – õnnepisaraid toov pulmapäev Kuke Turismitalus

Olen 5 aasta jooksul kokku korraldanud umbes 70 pulma, üsna ilus number juba.
Kõik nad on olnud mulle oluline ja igast päevast on eredalt meeles erilised hetked ja detailid. Pruutpaarid on on väga erinevad, osad on vaoshoitumad ja konservatiivsemad, osad teavad päris täpselt mida soovivad aga teised annavad mulle pm 100% vabad käed, mõnded muretsevad hirmus palju :) – teised jällegi üldse mitte. Mõnes pulmas saab palju nutta – õnneks on need alati õnnepisarad ja mõnes saab naerda nii, et pisarad silmis. Tunnistan  – mina olen üks suur piripill :)

Ilona ja Keniga tekkis eriline side vist juba esimesel kohtumisel. Rõõmsameelsed, lihtne suhelda, avatud ja võrratult toredad. Ilona on meeletult stiilne ja haldjalikult armas naine. Ken aga hingeline ja hooliv.
Ken on pärit Ameerikast aga Ilonaga elavad nad Rootsis. Üks asi mida ma oma töös kõige enam naudin on see, kui ma näen kuidas nad teineteist armastavad. See eriline säde nende silmis, pehmed puudutused ja head sõnad. Vaatad ja mõtled – nad on teineteise jaoks loodud.
Kõlab imalalt? Ei kõla – ma siiralt usun armastusse, usun neid suuri tundeid ja jumaldan kui seda kõike ka näha on!
See kuidas Ken Ilonat vaatas… seda tunnet oli kaugele näha.
Kallid – soovin Teile siirust ja õnne, hoidke ja armastage, hoolige ja märgake! Kuulake ja andestage.

“Whatever our souls are made of,
his and mine are the same…”
Emily Bronte

 

Korraldus ja dekoratsioonid Egerta Mändmets
Fotod alati suurepärane Stina Kase

Dear Egerta!
We just wanted to thank you for doing such an outstanding job as or wedding planner! You helped us so much with ideas for styling and solutions for what we desired on our most special of days. We loved how you took quick decisions because of the dramatic weather on our wedding day. All decorations and bridal bouquet were just perfect!
We’ll absolutely recommend you to anyone else needing such services. You were very responsive to all of our needs and were able to find solutions within budget for everything we wanted.
Thank you from the bottoms of our hearts!
Illi & Ken