E&E helesinine pulmapidu ERM-i Viinaköögis

Kui küsida Evelini&Edgari käest mis värvi on armastus, siis ilmselt oleks vastus – helesinine. Või hoopis valge?  :)
Igatahes – puhas ja helge – just selline nagu nende kuum suvine pulmapäev Tartus, ERM-i Viinaköögis.
See on pulm millest võiksin kirjutada ilmselt mitu lehekülge – vb siit olekski hea kirjutada minu blogisse üks tore artikkel – kus kirjeldaks pikalt ja detailselt ühe ideaalse pulma lugu… aga teen selle teoks ehk umbes paari kuu pärast.
Aga miks mitu lehekülge? Sest see kuidas kõik alguse sai, kui kiiresti ja sujuvalt me selle pulma korraldasime, millised temperatuurid sel päeval Viinaköögi katuse all olid, milline oli pulma ajakava (vihjena – pidu sai läbi 21.00, aga päeva mahtus pm kõik – tseremoonia, pildistamised, söömine, tantsimine, tänukõned, kimbu viskamine, pulmatordi nautimine ja palju palju muud), mismoodi pulmaisa Torm enam kui 30 meest tantsuplatsil hüppama ja puusi õõtsutama pani… see vajab pikemat rääkimist/kirjutamist.
See päev oli algusest lõpuni täis meeletult palju emotsioone ja kõik need olid võrratud!

Aga luban teil seda ilu – kui mitte Eesti parima, siis kohe kindlasti Tartumaa parima fotograafi Maris Treufeldti – fotodelt imetleda.

kallid Evelin & Edgar, tänan Teid usalduse eest!
Koostöö teiega oli nii meeldiv, et korraldaksin teile hea meelega veel 3 samasugust pidu :)

 

Tere kõigile 
Oleme nüüd tagasi argielu juures. Tagasi vaadates oli meile pulma planeerimise aeg ütlemata tore ja pingevaba. Pidu oli meie jaoks imelisem kui julgesime loota ja seda tänu suurepärastele pulmameeskonna liikmetele.
Kahe jalaga maapeale jõudsime alles mitu päeva peale pulma. Kuna peopäeval olid emotsioonid nii laes, siis järgmisel päeval olime justkui mäluaugus. Kogu pidu ja mõnusad hetked hakkasid tasapisi meenuma järgnevatel päevadel.
Kogu see seik sai aluse soovist sõrmused näppu pista.

Tänu ühele heale sõbrale leidsime inimese, kes on selle imelise päeva peasüüdlane 
Egerta, Sa mõistsid koheselt meie soove, ning nägemus meeldejäävast päevast ühtis meil saja protsendiliselt. Kiire ja konkreetne asjaajamine, ning hea suhtlemine võiksid olla selle koostöö märksõnadeks. Sinu soovitused olid nii õiged ja head, et ei kujuta ettegi, mida me ilma Sinuta teinud oleksime. Kogu pulmaeelne aeg oli nii rahulik ja pingevaba – kohale jõudis reaalsus alles viimasel nädalal ning meie hetkeline paanika sai kiire lõpu- kõik oli juba korraldatud ja korras!  Tänu Sinu soovitustele saime me oma pulmameeskonda Meie jaoks kõige õigemad liikmed!

Suur-suur tänu kõikidele osapooltele:
Torm: Meie kokkusaamisi saab iseloomustada ainsa sõnaga SUPER. Sinuga on väga kerge suhelda: justkui oleksime juba ammused tuttavad! Oleme kõigilt kuulnud sinu kohta kiidusõnu. Seda kuidas sa kõiki alguses vastu võtsid, kuidas külalistega suhtlesid ning kontrollisid ürituse kulgu. Ühesõnaga Sa olid nagu osa meist/seltskonnast. Koostöö oli sujuv ning nauditav. Meie ühine sõber Lauri imestas, kuidas ainult väikse märkmikuga üritust korraldama tulnud pulmavana suutis teha seda, mida tema oma pidudel teeb suure kotitäie tavaariga. Ja naissoost pulmakülalised ei jõudnud ära imestada Sinu jalustrabavat tantsuoskust!

Me arvasime, et muusikute valimine saab olema väga raske. Kui hakkasime Egerta poolt soovitatud bände hommiku toimingute juurde kuulama, võttis Trio Comodo kohe esimesest taktist jalad tatsuma ja puusad nõksuma. Polnud kahtluski – peame saama just selle bändi! See, kuidas Te suutsite pulma külaliste hinge jääda oma lugudega ja mustade ülikondadega suures kuumuses, näitas kui õige valiku me tegime. Lisaks Te muutsite ühe väikese poisi peo meeldejäävaks kogu eluks ja võib-olla isegi mõjutasite tema tulevikku: Egert nuiab endale kitarri ning ta on otsustanud muusikuks hakata! Suurepärane lõpuloo valik! Julge tegu jätta viimaseks nii tempokas lugu , tavaliselt on selleks kaasakõigutav romantiga. Nagu Torm ütles: tantsivad nagu homset polekski.
Meie ja meie külalised oleme endiselt Trio Comodost vaimustuses. Jõudu ja jaksu Teile edaspidiseks. Kui uut pillimeest vaja – helistage+37250 jne

Lõpuks jõuame tuuningu juurde – ühe mudeli juurde jäämine on õnne ja rahu alus. Selle päeva kõige tähtsamad pool tundi oli just see ,mis tegi olemise eriliseks. Janek pani tundma, et see päev on meie ja ainult meie. Kõike sõnasõnalt mäletada on raske kuid tunda kerge, kuna see hetk oli nii emotsionaalne. Võtame Sinu nõuandeid kuulda ja täname Sind südame põhjast. Külaliste tagasiside Sinu jutlusele on samuti palju enamat kui positiivne ning meie jaoks täpselt nii ilus, kerge ja lõbus nagu soovisime.

Kogu pidu meelde jätta on raske, kuid õnneks oli meiega algusest peale tore ja rõõmus Maris koos abilisega. Inimene, kes teeb oma tööd sellise entusiasmi ja feelinguga, ei saa kedagi külmaks jätta. Juba fotosessiooni ajal itsitasime, et Maris on nagu laps kommipoes – silmad kilamas ja suu kõrvuni, nakatades ka meid. Pildistamine läks nagu lennates isegi selle tohutu palavuse juures. Tänud muidugi väga maitsvate banaanide ning marjaks kulunud vee eest. Maris, sinu nii suur positiivsus oleks isegi vihmase ilma muutnud päiksepaisteliseks.
Tükk aega mõtlesime, kas me tahame oma pulma ka videole jäädvustada. Põhiline vastuargument oli see, et äkki hakkab meid segama kui keegi kogu aeg kaameraga nina all vehib. Lõpuks otsustasime, et võtame Timo enda pulma filmima – natuke tuttav inimene ka juba ja ehk siis ei häiri nii väga! Me ei tea millega Sa Timo tegelesid kogu see aeg, aga me isegi ei märganud sind! Loodame, et Tänu Sinule saab meelde tuletatud kõik see, mis meelde ei jäänud!

Suured tänud Teile kõigile!
Lugupidamisega
Hr. & Pr. Toots